Bilsam Logo

Ana Sayfa » BİLSAM, Malatya Kitap Fuarında..

BİLSAM, Malatya Kitap Fuarında.. | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi işbirliği ile düzenlenen yeni belediye binası yanında 5 bin metrekarelik kapalı alanda 01-06 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenecek kitap fuarına BİLSAM Yayınları olarak bizde katılmaktayız.


           Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi işbirliği ile düzenlenen ve bir çok konferans ve etkinliklerin içinde bulunduğu fuar 6 gün sürecek. Doğunun batısı, batının doğusu olarak bilinen kayısı başkenti, 250 yayınevi ile 100`ün üzerinde ünlü yazar ve şaire ev sahipliği yapacak. Kitap alışverişi kültürünün oluşturulmasının amaçlandığı organizasyonda yayınevleri ürettikleri kitapları doğrudan doğruya okura sunma fırsatı bulacak. Şehir merkezinde yeni belediye binası yanında 5 bin metrekarelik kapalı alanda düzenlenecek kitap fuarı tüm bölgeye hitap edecek..


BİLSAM Yayınlarından Ferhat KENTEL;
04 Mayıs 2012 Cuma günü saat 16:00 ile 18:00 saatleri arasında Malatya Kitap Fuarında imza günü düzenleyecek; Yine aynı gün saat 19:00 da ise Kongre Kültür Merkezi - Kemal Sunal salonunda "Postmodernizm ve Çoğulculuk" başlıklı bir konferans verecektir.


BİLSAM Yayınlarının Fuar alanındaki yeri..

Eklenme Tarihi : 2.05.2012

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web