Bilsam Logo

Ana Sayfa » Ödül Töreni ve Şiir Gecesi

Ödül Töreni ve Şiir Gecesi | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
BİLSAM , Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Malatya Belediyesi Kültür AŞ. tarafından düzenlenen Ulusal şiir ve Kısa Öykü Yarışmasının Ödül Töreni ve Şiir Dinletisi 26 Mayıs 2012 Cumartesi günü saat:20.00 ’da Belediye Konferans Salonunda yapılacaktır


26 Mayıs 2012 Cumartesi günü Belediye Konferans Salonunda saat 20:00 de ortaöğretim ve yetişkin kategorilerinde ayrı ayrı olmak üzere dereceye giren eserleri ödüllendirmek  ve bir şiir dinletisi sunmak üzere bir program yapılacaktır.

Ortaöğretim öğrencileri kategorisinde ödüller şiir ve öykü alanlarında dereceye girenlerden 1.lere Laptop, 2.lere Netbook, 3.lere Dijital Fotoğraf Makinesi ve 4.lere ise Çeyrek Altın şeklindedir.

Diğer kategori de  (Serbest)  ise ödüllendirme 1.lere 2500 TL, 2.lere 2000 TL, 3.lere 1500 TL, mansiyonlara ise 500’er TL şeklindedir.

Düzenlemiş olduğumuz yarışmaya katılan eser sayısı;  elemiş olanlar hariç, 780’dir.Ödül töreninde ayrıca Nurullah GENÇ, Cumali ÜNALDI, Umut BOZKURTOĞLU, gibi şairlerimiz bizlere bir şiir dinletisi sunacaklardır. Yarışmamıza destek verenlere teşekkür…..Jürimizde görev alan İlhan Erdem, Hüseyin Karatay,Necip Tosun,A.Sait Akçay, Turan Karataş’a da ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm Halkımız Davetlidir.

 

Eklenme Tarihi : 23.05.2012

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web