Bilsam Logo

Ana Sayfa » 4 Yıllık Stratejik Plan

4 Yıllık Stratejik Plan | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
BİLSAM 5-6 Temmuz tarihlerinde üçüncü 4 yıllık strateji çalıştayını gerçekleştirdi. Malatya Bilim Kolejinde gerçekleştirilen çalıştaya yaklaşık 60 üye katıldı.


      Çalıştay BİLSAM Yönetim Kurulu üyelerinden Enver Aydın ACAR’ın BİLSAM hakkında bilgilendirme yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Sonra Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim GEZER stratejik planlama süreci hakkında bilgiler verdi. Daha sonra ise her biri 10’ar kişiden oluşan 5 grup halinde çalışmalar başlatıldı.

      Çalıştayda sırasıyla, Durum Analizi, SWOT Analizi, Kurumsal Kimlik Tanımlamaları, Stratejik Alanlar, Stratejik Amaçlar ve hedeflerin belirlenmesi süreçleri izlendi. Çalışmanın sonunda bu amaç ve hedeflere ulaşmak için gerçekleştirilmesi gereken proje ve etkinlikler ortaya konuldu. Koordinasyon ekibinin Hayrettin BEYHAN, Mikail ÖZKAYA, Murat AŞAN, Hasan TOPRAK, Melike Zeynep POLAT, Rümeysa GENÇAY ve Mehmet Berkant GEZER’den oluşan çalıştay yaklaşık 9 saat sürdü. Akşam yemeğinin Bilim Koleji tarafından ikram edildiği çalıştayda yemekten sonra Kurucular Kurulu Üyesi Temel AŞICI ve Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. İbrahim TÜRKMEN’in moderatörlüklerinde gerçekleştirilen iki forumda BİLSAM’ın sorunlarına çözüm önerileri ve yeni proje teklifleri tartışıldı.

Eklenme Tarihi : 6.07.2012

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web