Bilsam Logo

Ana Sayfa » İlçe Çalıştayları Devam Ediyor

İlçe Çalıştayları Devam Ediyor | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
İlçelerimizin öncü sektörleri, gelişim eksenleri, yatırım imkanları, potansiyel zenginlikleri, sorunları ve potansiyel proje tekliflerinin ele alındığı çalıştayların beşincisini 3 Nisan 2013 tarihinde Yazıhan ilçesinde gerçekleştirdi.


 

 

 

 

 

 

 

 

      BİLSAM, tarafından gerçekleştirilen çalıştaya, Yazıhan Kaymakamı Ünal Koç, Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya,İlçe Emniyet Amiri Ümit Edremitli,Fethiye Belediye Başkanı Habib Yücel, Durucasu Belediye Başkanı Vahap Karaçay, KUDEB Başkanı Levent İskenderoğlu, BİLSAM üyelerinden İlhami Polat, İl genel meclis ve ilçe belediye meclis üyeleri,  Yazıhan İlçesinin  kamu, özel sektör ve sivil  toplum kurumlarının temsilcileri olmak üzere yaklaşık 40 kişi katıldı.

 

 

      İlçe Çalıştayları Proje Koordinatörü Mikail Özkaya proje hakkında bilgi verdikten sonra programın moderatörlüğünü yapan Prof. Dr. İbrahim Gezer, bütün katılımcılara teşekkür ettikten sonra BİLSAM’ın forum tarzı çalışmalarından bahsederek, bu çalışmalarla sorunları tespit etmek  var olan sorunlara yönelik çözüm önerileri ortaya koymak, durum tespiti ve analiz yapmak ve böylece kurumlarımıza yardımcı olmak istediklerini belirtti. Malatya için gerçekleştirilen “Malatya Vizyon 2023” raporundan sonra ilçeleri gündeme aldıklarını ifade etti.

 

 

      Çalıştay’da sırasıyla Durum Tespiti ve Analizi, Yazıhan ile ilgili temel veriler, Yazıhan’ın Stratejik Özellikleri, Sorunlar, Yazıhan için proje önerileri ve ilçe vizyonu çalışıldı. Yürütme Kurulunun BİLSAM üyelerinden Mikail Özkaya, ve Murat Aşan tarafından oluşturulduğu çalıştay yaklaşık 4 saat sürdü.

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 4.04.2013

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web