Bilsam Logo

Ana Sayfa » BİLSAM Kadınlar PlatFormu "Ailemiz Projesi"

BİLSAM Kadınlar PlatFormu "Ailemiz Projesi" | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
BİLSAM Kadınlar PlatFormu “ Ailemiz Projesi ”ni kamuoyu ile paylaştı...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      BİLSAM Kadın PlatFormu’nun Ailemiz Projesi’ni tanıtmak amacıyla düzenlediği kahvaltı Malatya’daki bazı STK’ların kadın temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. BİLSAM Kadın PlatFormu üyelerinden Zeliha Gültekin’in açılış konuşması ile başlayan toplantı, katılanların kendilerini tanıtmalarıyla devam etti.

 

 

     

      BİLSAM Kadın PlatFormu üyelerinden Zehra ŞENADLI, BİLSAM Kadın PlatFormu’nu tanıttıktan sonra “Ailemiz Projesi” hakkında bilgi verdi. Türkiye’de halkın %85’i televizyon yayınlarından şikayetçi olduğu halde şikayetlerin ilgili kurumlara ulaşma oranının %2,5’te kaldığı, fakat Ailemiz Projesiyle bu şikayetlerin ilgili kurumlara ulaştırılarak yayın politikalarının etkilenebileceğini ifade eden Şenadlı, Toplumu bir arada tutan ortak değerleri yok eden program ve filmlerin yayınlanmasına engel olacak sivil bir inisiyatif oluşturmak gerekmektedir,dedi.

 

      Toplantının, Ailemiz Projesini gündemde tutmak,  değerlendirme ve paylaşımlarda bulunmak ayrıca Malatya’daki STK’ların farklı alanlarındaki çalışmalarından/projelerinden haberdar olup destek vermek için aylık periyotlarla BİLSAM koordinasyonunda düzenli bir şekilde yapılması kararı alındı.

 

      BİLSAM Kadın PlatFormu üyelerden Belkıs Polat, Malatya Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu BİLSAM’ın da sorumluluk üstlendiği, komşuluk ilişkilerini canlandırmak, komşuluk bilincini geliştirmek kapsamında “Değerleriyle Barışık İnsanlar Projesi” hakkında bilgi verdi.

 

 

 

 

     

 

BİLSAM Kadınlar PlatFormu'nun " Ailemiz Projesi" ile ilgili düzenlediği basın toplantısının tam metnine ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Eklenme Tarihi : 27.01.2014

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web