Bilsam Logo

Ana Sayfa » Kurtuba Akademi Sosyal Bilimler Ulusal Öğrenci Sempozyumu 2

Kurtuba Akademi Sosyal Bilimler Ulusal Öğrenci Sempozyumu 2 | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
Kurtuba Akademi Sosyal Bilimler Ulusal Öğrenci Sempozyumu 2...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLSAM
Kurtuba Akademi
Sosyal Bilimler Ulusal Öğrenci Sempozyumu 2
27-28 Mart 2015
Malatya


      BİLSAM Kurtuba Akademi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Sosyal Bilimler Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun amacı; okuyan, araştıran, gelişmeye açık ve araştırmacı niteliğe sahip gençlerin özgüven kazanmaları ve geleceğe hazırlanmalarına katkı sağlanması amacıyla yaptıkları araştırmaları akademik bir ortamda sunma imkânı sağlamaktır.


      Düzenlenecek bu sempozyumda, 10 farklı disiplinden toplam 40 tebliğin sunulması hedeflenmektedir. Sempozyum yerelde ve ulusalda tüm lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine açık olacaktır. Gelen bildiriler,  Bilim Kurulu üyeleri tarafından değerlendirilecek ve seçilen bildiriler, sempozyumda sunulduktan sonra bir kitapçık halinde basılacaktır.


      27-28 Mart 2015 tarihleri arasında yapılması kararlaştırılan sempozyum, BİLSAM Eğitim ve Araştırma Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek ve herkese açık olacaktır.

 

Detaylı  Bilgi İçin Tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 14.01.2015

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web