Bilsam Logo

Ana Sayfa » Akademik Gelişim Destek Projesi (AGEP)

Akademik Gelişim Destek Projesi (AGEP) | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
Akademik Gelişim Destek Projesi başlıyor...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akademik Gelişim Destek Projesi başlıyor…

 

BİLSAM ile Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen bir protokolle hayata geçirilen Akademik Gelişim Destek Projesi, AGEP’in amacı; sistematik bilgi üretimi ve paylaşımını teşvik edecek ortamlar oluşturarak okuyan, araştıran, analitik düşünen, kendi iradesine hâkim olan; iyi, güzel ve doğrudan yana tavır alan ve “İnsani Derinlik; Düşünsel Yetkinlik ve Mücadeleci Kişilik” vizyonuna sahip bir neslin yetişmesine katkı sağlamaktır.

 

Kültür ve sanattan ekonomi ve siyasete; kişisel gelişimden edebiyat ve yazarlık okuluna; fotoğrafçılık ve resimden kısa film atölyelerine; Matematik ve İngilizceden kodlama ve robotik atölyelerine toplamda 40’ı aşkın alanda gerçekleştirilecek atölye çalışmalarıyla gençlerimize okullarında aldıkları eğitime ek katkı yapılmaya çalışılacaktır. Atölyelerin her biri, yönetici ve koordinatör de dahil ortalama 20 kişiden oluşacaktır.

 

Proje, 14-20 yaş arası gençlerimize açık olup, katılımlar tamamen ücretsizdir. Bir kişinin en fazla iki (2) atölyeye kayıt yaptırabileceği çalışmaların sonunda yüzde 70 oranında katılım sağlayan gençlerimize Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden onaylı Katılım Belgesi düzenlenecektir.

 

Kayıtlar 19 Şubat’a kadar devam edecektir. Çalışmalar 20 Şubat tarihinde başlayacak ve 12 hafta sürecektir. İnteraktif ve müzakereci yöntemlerle gerçekleştirilecek akademik çalışmaların yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler de organize edilecektir.

 

Alanında uzman eğitimci, akademisyen ve sosyal girişimciler tarafından yürütülecek olan atölye çalışmalarımıza tüm gençlerimiz davetlidir.

 

Ayrıntılara www.bilsam.org/kurtuba adresinin AGEP menüsünden ulaşılabilir. 

 

 

Eklenme Tarihi : 7.02.2018

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2022 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web