Bilsam Logo

Ana Sayfa » Akademik Düsünce Toplulugu

Akademik Düsünce Toplulugu | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org
BILSAM Akademik Düsünce Toplulugu kahvaltida bulustu...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BILSAM Akademik Düsünce Toplulugu kahvaltida bulustu.

 

Belirli periyotlarla bir araya gelen BILSAM Akademik Düsünce Toplulugu Üyelerinin bu ay ki konuklari Inönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kizilay, Malatya Il Milli Egitim Müdürü Ali Tatli ve Isviçre’de mukim is adami hemsehrimiz Güven Akinci oldu. Programa, ayrica çesitli inceleme ve arastirma yapmak amaciyla ilimizde bulunan Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ögretim Üyelerinden Prof. Dr. Murad Çanakçi ve Prof. Dr. Mehmet Topakci’da katildi.

 

Belirli gündemlerle bir araya gelen toplulugun bu ay ki gündemi BILSAM ‘in uluslararasi boyutta gerçeklestirdigi Siyaset, Yönetim, Ekonomi Sempozyumu ve ulusal boyutta gerçeklestirdigi Ulusal Ögrenci Sempozyumu oldu. BILSAM’in çalismalari hakkinda açiklamalar yapan Yönetim Kurulu Baskani Prof. Dr. Ibrahim Gezer; “BILSAM, her zaman sehrimizin egitim, kültür, sosyal ve diger alanlarina katkilar yapmayi amaçlayan bir kurumdur” dedi.

 

Inönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kizilay ve Milli Egitim Müdürü Ali Tatli’nin selamlama konusmalari ile baslayan program müzakerelerle devam etti. Yapilan müzakereler sonunda yapilacak olan her iki sempozyumun yol haritasi belirlenirken, önümüzdeki günlerde doktora ögrencileri tarafindan gerçeklestirilecek olan “Doktora Konusmalari” isimli bir projenin baslatilmasina karar verildi.

 

Düsünce ve fikirlerin beyan edildigi toplanti yaklasik iki buçuk saat sürerken program hasbihalle devam etti.

 

BILSAM Basin Ofisi

Subat / 2019

 

 

 

Eklenme Tarihi : 16.02.2019

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2023 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web