Bilsam Logo

Ana Sayfa » Akademik Düşünce Topluluğu

Akademik Düşünce Topluluğu | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
BİLSAM Akademik Düşünce Topluluğu kahvaltıda buluştu...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLSAM Akademik Düşünce Topluluğu kahvaltıda buluştu.

 

Belirli periyotlarla bir araya gelen BİLSAM Akademik Düşünce Topluluğu Üyelerinin bu ay ki konukları İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve İsviçre’de mukim iş adamı hemşehrimiz Güven Akıncı oldu. Programa, ayrıca çeşitli inceleme ve araştırma yapmak amacıyla ilimizde bulunan Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Murad Çanakçı ve Prof. Dr. Mehmet Topakcı’da katıldı.

 

Belirli gündemlerle bir araya gelen topluluğun bu ay ki gündemi BİLSAM ‘ın uluslararası boyutta gerçekleştirdiği Siyaset, Yönetim, Ekonomi Sempozyumu ve ulusal boyutta gerçekleştirdiği Ulusal Öğrenci Sempozyumu oldu. BİLSAM’ın çalışmaları hakkında açıklamalar yapan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer; “BİLSAM, her zaman şehrimizin eğitim, kültür, sosyal ve diğer alanlarına katkılar yapmayı amaçlayan bir kurumdur” dedi.

 

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’nın selamlama konuşmaları ile başlayan program müzakerelerle devam etti. Yapılan müzakereler sonunda yapılacak olan her iki sempozyumun yol haritası belirlenirken, önümüzdeki günlerde doktora öğrencileri tarafından gerçekleştirilecek olan “Doktora Konuşmaları” isimli bir projenin başlatılmasına karar verildi.

 

Düşünce ve fikirlerin beyan edildiği toplantı yaklaşık iki buçuk saat sürerken program hasbihalle devam etti.

 

BİLSAM Basın Ofisi

Şubat / 2019

 

 

 

Eklenme Tarihi : 16.02.2019

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2022 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web