Bilsam Logo

Ana Sayfa » Kurtuba Kültür Kampı

Kurtuba Kültür Kampı | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
Kurtuba Kültür Kampı - 1-6 Temmuz, İstanbul


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLSAM Kurtuba Akademi yıl boyunca akademi çalışmalarına katılan 1000’i aşkın katılımcı arasında yapılan bir sınavda ilk 50’ye girenlere yönelik İstanbul’da Kültür Kampı gerçekleştirdi.

 

Çoğunluğu lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinden oluşan katılımcılarla gerçekleştirilen kamp bir hafta sürdü. İstanbul Şehir Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleşen kamp programı kapsamında farklı alanlarda seminer ve söyleşilerin yanı sıra, kurumsal ziyaretler ve sosyokültürel programlar organize edildi. Tarihi mekân gezileri, üniversite ziyaretleri ve boğaz tekne turu gibi etkinliklerin de yer aldığı program kapsamında; Kur’an Araştırmaları Merkezi, Anadolu PlatFormu Genel Merkezi, Bilim Sanat Vakfı Genel Merkezi gibi sivil toplum kuruluşu ziyaretleri de gerçekleştirildi. Ayrıca aşağıda isimleri yazılı çok sayıdaki düşünce insanı, sosyal girişimci, gazeteci ve yazarla da söyleşiler gerçekleştirildi.

 

Prof. Dr. Coşkun Çakır (Şehir Üniv. Rektör Yrd.), Dr. Kani Torun (Eski Büyükelçi ve milletvekili), Nurettin Yaşar (İşadamı, eski milletvekili), Mahmut Dönmez (İşadamı), Bekir Ağırdır (KONDA Genel Müdürü), Ahmet Ertürk (TMSF Eski Başkanı), Prof. Dr. Ali Bardakoğlu (Diyanet İşleri Eski Başkanı), Prof. Dr. Mustafa Öztürk (Marmara Üniv. Öğretim Üyesi), Prof. Dr. Mustafa Çağrıcı (Eski İstanbul Müftüsü), Prof. Dr. Mehmet Apaydın (29 Mayıs Üniv. Öğretim Üyesi), Prof. Dr. Ömer Dinçer (İstanbul Şehir Üniv. Mütevelli Heyeti Başkanı, Eski Bakan), Ramazan Kayan (Kanaat Önderi), Turgay Aldemir (Anadolu PlatFormu Genel Başkanı), A. Turan Koçer (İyilik-Der Genel Başkanı), Rabia Aldemir (AKAD-DER Genel Başkanı), Mehmet Alpcan (Sosyal Girişimci), Hüseyin Özhazar (Eğitimci-Yazar), Dr. Mustafa Özel (BİSAV Kurucusu, İstanbul Şehir Üniv. Öğretim Üyesi), Dr. Eyüp Süzgün (İstanbul Şehir Üniv. Öğretim Üyesi), Yıldıray Oğur (Gazeteci -Yazar), Nihat Ergün (Araştırmacı - Yazar, Eski Bakan).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 9.07.2019

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2022 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web