Bilsam Logo

Ana Sayfa » VII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu

VII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
Kurtuba Akademi VII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLSAM
KURTUBA AKADEMİ
VII. Ulusal Öğrenci Sempozyumu
18-19 Nisan 2020, Malatya

 

BİLSAM Kurtuba Akademi tarafından yıllık periyotlar halinde düzenlenen Ulusal Öğrenci Sempozyumunun VII. si 18-19 Nisan 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

VII. Ulusal Öğrenci Sempozyumumuzun amacı; okuyan, araştıran ve düşünceler geliştiren gençlerimizi bir araya getirerek, ürettikleri bilgi, düşünce ve yaklaşımları akademik çevreler ve kamuoyu ile paylaşmalarına imkân tanımaktır. Gençlik, yapısal olarak çok dinamik olmasının yanında toplumsal değişimlerden, sorunlardan ve bunalımlardan en çok etkilenen kesimdir. Bu nedenle dün, bugün ve yarın toplumsal olayların merkezinde hep gençler oldular, oluyorlar ve yine onlar olacaklar. Ülkemizin en büyük avantajı olarak kabul edilen genç nüfusu doğru anlamak ülkenin bugünü ve geleceği üzerinde de belirleyici olacaktır. Gençleri anlamanın dünyayı anlamak olacağını düşünerek sempozyumda gençlerin her alanda kendini ifade ettiği çalışmalara yer verilecektir.

 

BİLSAM Kurtuba Akademi olarak bizler, insan çeşitliliğinin zenginlik olarak kabul edildiği; özellikle genç nesillerin kendi potansiyelini gerçekleştirebildiği; kardeşlik iklimi içinde yaşanılan bir dünyanın bizi beklediğine inanıyoruz. Bu amaçla düzenleyeceğimiz sempozyum, eğitim bilimlerinden sosyal bilimlere, sağlık bilimlerinden fen bilimlerine kadar farklı disiplinlerden bildirilere açık olacaktır. Sempozyumumuz bu disiplinlerle alakalı bütün çalışmalara açıktır. Amacımız Kurtuba Akademi olarak geleceğimiz adına gök kubbede hoş bir seda bırakacak bütün fikirlere kendini seslendirme imkanı sunmaktır.

 

18-19 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sempozyumumuza lisans ve lisansüstü bütün öğrenci arkadaşlarımızın yanı sıra mezuniyetlerinin üzerinden en fazla 5 yıl geçmiş olan lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri de başvurabileceklerdir.

 

Bildiriler, bilim kurulunca değerlendirilip onaylandıktan sonra sempozyumda sunulacaktır.

 

Sempozyumun yeri ve programı ileriki tarihlerde ilgililere ulaştırılacakken, bildirisi kabul edilen Malatya dışındaki katılımcıların ulaşım ve konaklama giderleri BİLSAM tarafından karşılanacaktır.

 

NOT:1 Başvurular sadece kurtubaakademi@gmail.com adresine gönderilecektir. Farklı adreslere gönderilen bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 

NOT:2 Başvuru Formuna yan menüden ulaşabilirsiniz, Formu eksik dolduranların başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 

NOT:3 Sempozyuma her alandan bildiri kabul edilecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
BİLSAM Basın Ofisi / Ekim 2019

 

Eklenme Tarihi : 20.10.2019

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2021 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web