Kurtuba Akademi
Atölye Çalışmaları

Detaylı bilgi için atölye isimlerinin üstüne tıklayınız.

Atölyeler Yönetici K. Süre K.Şartları Gün ve Saat
Anne-Baba Okulu Atölyesi Komisyon * 8 Hafta Herkese Açık Pazar 12.00
Belgesel Okumaları Atölyesi Hatice-Zeynep DOĞRUYOL 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 11.00
Bilinçaltımız ve Hayatımıza Etkileri Ömer Faruk KALI 25 8 Hafta Herkese Açık Cuma 18.00
El Sanatları Atölyesi Ayşenur ÖZBEY 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 11.00
Eleştirel Okumalar Atölyesi Hanifi GÜL 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 14.00
Erbakan Atölyesi (Hayatı, Siyaseti, Düşünceleri) Işıl ARPACI 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 14.00
Etkili İletişim ve Beden Dili Ferman SALMIŞ * 8 Hafta Herkese Açık Çarşamba 18.00
Evrensel Okumalar Atölyesi Mustafa ÇALDAK 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 16.00
Filmlerde Anlam Arama Atölyesi Fatma ZEREN 15 8 Hafta Herkese Açık Pazar 13.00
Fotoğrafçılık Atölyesi Ahmet BERBER 25 8 Hafta Herkese Açık Salı 18.00
Gençlik Toplulukları (Ortaöğretim) Metin BENLİ 25 8 Hafta Çağrılı Cuma 17.00
Gençlik Toplulukları (Ortaöğretim) Necip KATI 25 8 Hafta Çağrılı Perşembe 17.00
İllüstrasyon Atölyesi Eray KIVRAK 25 8 Hafta Herkese Açık Çarşamba 18.00
İnsan Okumaları Atölyesi Necip CENGİL 25 8 Hafta Çağrılı Çarşamba 18.00
İşaret Dili Atölyesi Şadiye ÖZBEY EROĞLU * 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi-Pazar 15.00
Kaligrafi Atölyesi Yavuz ÇETİN 25 8 Hafta Herkese Açık Pazar 11.00
Karakalem Atölyesi Vehbi KOLÇAK 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 10.00
Kendi Hikayemi Yazıyorum Atölyesi Ali YALÇIN 25 8 Hafta Herkese Açık Pazar 13.00
Kişisel Gelişim Atölyesi M. Sait AYTEKİN * 8 Hafta Herkese Açık Perşembe 18.00
Klasik İslam Filozoflarından Ahlak Okumaları Mehmet ÖNAL 25 8 Hafta Herkese Açık Çarşamba 18.00
Microsoft Office Atölyesi Ömer İPEK 25 8 Hafta Herkese Açık Perşembe 18.00
Muhacir Akademi Eğitim ve Kültür Atölyesi Komisyon 25 8 Hafta Çağrılı Pazartesi 09.00
Mülteci Öyküler Okumaları Atölyesi İsmail TOPRAK 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 11.00
Nurettin Topçu Okumaları Korkut ÇEÇEN 25 8 Hafta Herkese Açık Çarşamba 19.00
Oryantalizm  ve Sömürgecilik Okumaları Atölyesi Osman KARACAN 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 16.00
Osmanlıca El Yazmaları Okumaları Atölyesi Abdullah KAYHAN 25 8 Hafta Herkese Açık Cuma 16.00
Sinema Kuramları ve Ülke Sinemaları Atölyesi Mükremin ÇUBUK

20

8 Hafta Herkese Açık Salı 18.00
Sosyal Gelişim Atölyesi İsmail Ömer POLAT 25 8 Hafta Çağrılı Pazar 10.00
Sosyal Siyaset Okumaları Atölyesi Nihat AKBIYIK 25 8 Hafta Herkese Açık Cumartesi 10.00
Tecrübe Paylaşım Müzakereleri İbrahim GEZER * 8 Hafta Herkese Açık Pazar 14.00
Yazarlık Atölyesi (Çocuk Edebiyatı, Öykü, Şiir Nilüfer ZONTUL AKTAŞ 25 8 Hafta Herkese Açık Pazar 15.00

Not: (*) İşareti olan atölyelerde kontenjan sınırı yoktur.