Bilsam Logo

Ana Sayfa » Is Adamlariyla Söylesi

Is Adamlariyla Söylesi | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org
LC WAIKIKI Yönetim Kurulu Baskani Vahap Küçük Is Adamlariyla bir araya geldi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Kültür Kusagi Konferanslar Dizisi kapsaminda konugumuz olan hemserimiz LC WAIKIKI Yönetim Kurulu Baskani Vahap Küçük Malatyali Is Adamlari ile bir araya geldi. Anemon Hotelde gerçeklestirilen toplantiya;  Malatya Valisi Süleyman Kamçi, Battalgazi Belediye Baskani Selahattin Gürkan, Dogansehir Belediye Baskani Vahap Küçük, AK Parti Malatya Il Baskani Bülent Tüfekçi,  Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Hasan Hüseyin Erkoç, Firat Kalkinma Ajansi Kalkinma Kurulu Baskani Prof. Dr. Ibrahim Gezer, BILSAM Yönetim Kurulu Baskani Zekeriya Tav ve meslek odalari temsilcileri ile is adamlari katildi.

 

 

      Program BILSAM Yönetim Kurulu Baskani Zekeriya Tav’in açilis konusmalariyla basladi. Bütün konuklari selamlayarak konusmasina baslayan Tav sözlerine söyle devam etti:

 

      “ Her yil geleneksel olarak gerçeklestirmis oldugumuz kültür Kusagi Konferanslar Dizisi kapsaminda hemserimiz ve Türkiye’nin yetistirmis oldugu önemli is adamlarindan Vahap Küçük Bey’i Malatya’da misafir ediyoruz. Bizleri kirmayip davetimizi kabul ettikleri için kendilerine tesekkürlerimiz sunuyoruz”.

 

      Gerçeklesecek olan program hakkinda kisa bilgiler veren Tav, konusmasini BILSAM’in yapmis oldugu çalismalar hakkinda bilgi vererek ve tüm katilimcilara katilimlarindan dolayi tesekkür ederek sonlandirdi. Tav, programin moderatörlügünü yürütmesi için Firat Kalkinma Ajansi Kalkinma Kurulu Baskani  Prof. Dr. Ibrahim Gezer’e sözü birakti.

 

 

      Gezer, bütün katilimcilari selamladiktan sonra programin Formati hakkinda bilgiler vererek sözü Malatya Valisi Süleyman Kamçi’ya birakti.

 

      “ Saygideger misafirler, degerli is adamlarimiz özellikle Istanbul’dan gelen degerli is adamlarimiz, sivil toplum örgütlerimizin degerli temsilcileri, degerli basin mensuplari bugün anlamli bir toplantida bir aradayiz. Bu tür toplantilarin, is adamlarimizin bu tür bir araya gelisleri mutlaka Malatya’mizin sanayisine, ticaretine faydali olur diye düsünüyorum” diyen Vali Kamçi,  tüm katilimcilara tesekkür ederek sözlerini sonlandirdi.

 

 

      Program Vahap Küçük’ün hazirunu selamlamasiyla baslarken sözlerine söyle devam etti:

 

      “ Öncelikle BILSAM’a bizleri davet edip sizlerle bulusturdugu için sükranlarimi sunuyorum. Kendi evimdeyim sizlerle beraberim “ diyerek programa geçti. Markalasma üzerine kilit noktalara deginen Küçük, “ Daha egitimli daha bilgili özellikle yetismis insan kaynagina ihtiyaç var, yani aslinda markalasma, marka dedigimiz bu bireyin markalasmasindan geçer. Eger biz bireyleri marka haline getiremiyorsak o bireylerin marka olmadan bir marka çikarmasi mümkün degil ve konusunda sürdürülebilir olmaz,  aslinda BILSAM  bir sivil toplum kurulusu olarak insani merkeze koyuyor ve insana yatirim yapiyor” diyerek Malatya’nin bu konuda neler yapmasi hakkinda fikirlerini beyan ederek sözlerini tamamladi.

 

      Yaklasik üç saat süren program katilimcilarin soru ve katkilariyla son buldu.

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 7.12.2014

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web