Bilsam Logo

Ana Sayfa » İş Adamlarıyla Söyleşi

İş Adamlarıyla Söyleşi | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
LC WAIKIKI Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük İş Adamlarıyla bir araya geldi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Kültür Kuşağı Konferanslar Dizisi kapsamında konuğumuz olan hemşerimiz LC WAIKIKI Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük Malatyalı İş Adamları ile bir araya geldi. Anemon Hotelde gerçekleştirilen toplantıya;  Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfekçi,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer, BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav ve meslek odaları temsilcileri ile iş adamları katıldı.

 

 

      Program BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav’ın açılış konuşmalarıyla başladı. Bütün konukları selamlayarak konuşmasına başlayan Tav sözlerine şöyle devam etti:

 

      “ Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz kültür Kuşağı Konferanslar Dizisi kapsamında hemşerimiz ve Türkiye’nin yetiştirmiş olduğu önemli iş adamlarından Vahap Küçük Bey’i Malatya’da misafir ediyoruz. Bizleri kırmayıp davetimizi kabul ettikleri için kendilerine teşekkürlerimiz sunuyoruz”.

 

      Gerçekleşecek olan program hakkında kısa bilgiler veren Tav, konuşmasını BİLSAM’ın yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vererek ve tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek sonlandırdı. Tav, programın moderatörlüğünü yürütmesi için Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı  Prof. Dr. İbrahim Gezer’e sözü bıraktı.

 

 

      Gezer, bütün katılımcıları selamladıktan sonra programın Formatı hakkında bilgiler vererek sözü Malatya Valisi Süleyman Kamçı’ya bıraktı.

 

      “ Saygıdeğer misafirler, değerli iş adamlarımız özellikle İstanbul’dan gelen değerli iş adamlarımız, sivil toplum örgütlerimizin değerli temsilcileri, değerli basın mensupları bugün anlamlı bir toplantıda bir aradayız. Bu tür toplantıların, iş adamlarımızın bu tür bir araya gelişleri mutlaka Malatya’mızın sanayisine, ticaretine faydalı olur diye düşünüyorum” diyen Vali Kamçı,  tüm katılımcılara teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

 

 

      Program Vahap Küçük’ün hazirunu selamlamasıyla başlarken sözlerine şöyle devam etti:

 

      “ Öncelikle BİLSAM’a bizleri davet edip sizlerle buluşturduğu için şükranlarımı sunuyorum. Kendi evimdeyim sizlerle beraberim “ diyerek programa geçti. Markalaşma üzerine kilit noktalara değinen Küçük, “ Daha eğitimli daha bilgili özellikle yetişmiş insan kaynağına ihtiyaç var, yani aslında markalaşma, marka dediğimiz bu bireyin markalaşmasından geçer. Eğer biz bireyleri marka haline getiremiyorsak o bireylerin marka olmadan bir marka çıkarması mümkün değil ve konusunda sürdürülebilir olmaz,  aslında BİLSAM  bir sivil toplum kuruluşu olarak insanı merkeze koyuyor ve insana yatırım yapıyor” diyerek Malatya’nın bu konuda neler yapması hakkında fikirlerini beyan ederek sözlerini tamamladı.

 

      Yaklaşık üç saat süren program katılımcıların soru ve katkılarıyla son buldu.

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 7.12.2014

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2022 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web