Bilsam Logo

Forum Malatya | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org

Forum Malatya

Panel.....

Panel... "Erken Çocukluk Egitiminin Önemi ve Uygulamalari? ... Devamı »

Darbe Degerlendirmesi..

Darbe Degerlendirmesi 15 Temmuz Darbesi...... Devamı »

Ilçe Raporlari..

Ilçe Raporlari Ilçe Gelecek Stratejileri Raporlari...... Devamı »

BILSAM Kadinlar PlatFormu "Ailemiz Projesi"..

BILSAM Kadinlar PlatFormu "Ailemiz Projesi" BILSAM Kadinlar PlatFormu ? Ailemiz Projesi ?ni kamuoyu ile paylasti...... Devamı »

Yeni Dönem Empati Düsünce Toplulugu ..

Yeni Dönem Empati Düsünce Toplulugu Empati Düsünce Toplulugu Ekim 2013...... Devamı »

Dogansehir Gelecek Stratejileri Raporu..

Dogansehir Gelecek Stratejileri Raporu Ilçe raporlarinin besincisi olan ?Dogansehir Gelecek Stratejileri Raporu? düzenlenen toplantiyla kamuoyuna açi... Devamı »

Darende Gelecek Stratejileri Raporu..

Darende Gelecek Stratejileri Raporu Ilçe raporlarinin dördüncüsü olan ?Darende Gelecek Stratejileri Raporu? düzenlenen toplantiyla kamuoyuna açikl... Devamı »

Arguvan Gelecek Stratejileri Raporu..

Arguvan Gelecek Stratejileri Raporu Ilçe raporlarinin üçüncüsü olan ?Arguvan Gelecek Stratejileri Raporu? düzenlenen toplantiyla kamuoyuna açiklan... Devamı »

Arapgir Gelecek Stratejileri Raporu..

Arapgir Gelecek Stratejileri Raporu Ilçe raporlarinin ikincisi olan ?Arapgir Gelecek Stratejileri Raporu? düzenlenen toplantiyla kamuoyuna açiklan... Devamı »

Akçadag Gelecek Stratejileri Raporu..

Akçadag Gelecek Stratejileri Raporu Ilçe Gelecek Stratejileri raporlarimizin ilki olan Akçadag Gelecek Stratejileri raporumuzu kamuoyu ile paylasi... Devamı »

Malatya PlatFormu Olagan Toplantisi..

Malatya PlatFormu Olagan Toplantisi Malatya PlatFormu?nun besinci toplantisi Malatya valisinin onursal baskanligi, BILSAM?in yürütücülügü ve ... Devamı »

Malatya PlatFormu "Olaganüstü Toplantisi"..

Malatya PlatFormu "Olaganüstü Toplantisi" Malatya?da, kentin sorunlarinin çözümü için sivil toplum kuruluslarinin katilimi ile olusturulan ve ortak akil... Devamı »

Ilçe Çalistaylari " Darende "..

Ilçe Çalistaylari " Darende " Ilçelerimizin öncü sektörleri, gelisim eksenleri, yatirim imkanlari, potansiyel zenginlikleri, sorunlari ve po... Devamı »

Dogansehir Ilçe Çalistayi..

Dogansehir Ilçe Çalistayi Ilçelerimizin öncü sektörleri, gelisim eksenleri, yatirim imkanlari, potansiyel zenginlikleri, sorunlari ve po... Devamı »

Malatya PlatFormu 3. Olagan Toplanti..

 Malatya PlatFormu 3. Olagan Toplanti Malatya?da kentin sorunlarina çözümü için sivil toplum kuruluslarinin katilimi ile olusturulan ve ortak akil i... Devamı »

Ilçe Çalistaylari " Arguvan"..

Ilçe Çalistaylari " Arguvan" Ilçelerimizin öncü sektörleri, gelisim eksenleri, yatirim imkanlari, potansiyel zenginlikleri, sorunlari ve po... Devamı »

Ilçe Çalistaylari " Kale"..

Ilçe Çalistaylari " Kale" Ilçelerimizin öncü sektörleri, gelisim eksenleri, yatirim imkanlari, potansiyel zenginlikleri, sorunlari ve po... Devamı »

Malatya Egitim Raporu..

Malatya Egitim Raporu Arastirma Raporlari serisinin üçüncüsü Malatya Egitim Raporu oldu...... Devamı »

Malatya PlatFormu " Vizyon 2023"..

Malatya PlatFormu  " Vizyon 2023" Malatya’da yetkililer, siyasiler ve sivil toplum kuruluslari, oda temsilcileri "2023 Malatya vizyonu... Devamı »

Ilçe Çalistaylari Devam Ediyor..

Ilçe Çalistaylari Devam Ediyor BILSAM geçen yil kamuoyuna açiklamasini yaptigi ilçe çalistaylarini sürdürüyor...... Devamı »

Ilçe Çalistaylari Basladi ..

Ilçe Çalistaylari Basladi Ilçe Çalistaylarinin ilki Arapgir’de yapildi...... Devamı »

4 Yillik Stratejik Plan..

4 Yillik Stratejik Plan BILSAM 5-6 Temmuz tarihlerinde üçüncü 4 yillik strateji çalistayini gerçeklestirdi. Malatya Bilim Kolejinde ge... Devamı »

BILSAM’dan Paydas Analiz Toplantisi..

BILSAM’dan Paydas Analiz Toplantisi BILSAM önümüzdeki günlerde yapacagi üçüncü 4 Yillik Stratejik Planlama öncesi Paydas Analizi gerçeklestirdi. ... Devamı »

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web