Bilsam Logo

Forum Malatya | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org

Forum Malatya

Panel.....

Panel... "Erken Çocukluk Eğitiminin Önemi ve Uygulamaları” ... Devamı »

Darbe Değerlendirmesi..

Darbe Değerlendirmesi 15 Temmuz Darbesi...... Devamı »

İlçe Raporları..

İlçe Raporları İlçe Gelecek Stratejileri Raporları...... Devamı »

BİLSAM Kadınlar PlatFormu "Ailemiz Projesi"..

BİLSAM Kadınlar PlatFormu "Ailemiz Projesi" BİLSAM Kadınlar PlatFormu “ Ailemiz Projesi ”ni kamuoyu ile paylaştı...... Devamı »

Yeni Dönem Empati Düşünce Topluluğu ..

Yeni Dönem Empati Düşünce Topluluğu Empati Düşünce Topluluğu Ekim 2013...... Devamı »

Doğanşehir Gelecek Stratejileri Raporu..

Doğanşehir Gelecek Stratejileri Raporu İlçe raporlarının beşincisi olan “Doğanşehir Gelecek Stratejileri Raporu” düzenlenen toplantıyla kamuoyuna açı... Devamı »

Darende Gelecek Stratejileri Raporu..

Darende Gelecek Stratejileri Raporu İlçe raporlarının dördüncüsü olan “Darende Gelecek Stratejileri Raporu” düzenlenen toplantıyla kamuoyuna açıkl... Devamı »

Arguvan Gelecek Stratejileri Raporu..

Arguvan Gelecek Stratejileri Raporu İlçe raporlarının üçüncüsü olan “Arguvan Gelecek Stratejileri Raporu” düzenlenen toplantıyla kamuoyuna açıklan... Devamı »

Arapgir Gelecek Stratejileri Raporu..

Arapgir Gelecek Stratejileri Raporu İlçe raporlarının ikincisi olan “Arapgir Gelecek Stratejileri Raporu” düzenlenen toplantıyla kamuoyuna açıklan... Devamı »

Akçadağ Gelecek Stratejileri Raporu..

Akçadağ Gelecek Stratejileri Raporu İlçe Gelecek Stratejileri raporlarımızın ilki olan Akçadağ Gelecek Stratejileri raporumuzu kamuoyu ile paylaşı... Devamı »

Malatya PlatFormu Olağan Toplantısı..

Malatya PlatFormu Olağan Toplantısı Malatya PlatFormu’nun beşinci toplantısı Malatya valisinin onursal başkanlığı, BİLSAM’ın yürütücülüğü ve ... Devamı »

Malatya PlatFormu "Olağanüstü Toplantısı"..

Malatya PlatFormu "Olağanüstü Toplantısı" Malatya’da, kentin sorunlarının çözümü için sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile oluşturulan ve ortak akıl... Devamı »

İlçe Çalıştayları " Darende "..

İlçe Çalıştayları " Darende " İlçelerimizin öncü sektörleri, gelişim eksenleri, yatırım imkanları, potansiyel zenginlikleri, sorunları ve po... Devamı »

Doğanşehir İlçe Çalıştayı..

Doğanşehir İlçe Çalıştayı İlçelerimizin öncü sektörleri, gelişim eksenleri, yatırım imkanları, potansiyel zenginlikleri, sorunları ve po... Devamı »

Malatya PlatFormu 3. Olağan Toplantı..

 Malatya PlatFormu 3. Olağan Toplantı Malatya’da kentin sorunlarına çözümü için sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile oluşturulan ve ortak akıl i... Devamı »

İlçe Çalıştayları " Arguvan"..

İlçe Çalıştayları " Arguvan" İlçelerimizin öncü sektörleri, gelişim eksenleri, yatırım imkanları, potansiyel zenginlikleri, sorunları ve po... Devamı »

İlçe Çalıştayları " Kale"..

İlçe Çalıştayları " Kale" İlçelerimizin öncü sektörleri, gelişim eksenleri, yatırım imkanları, potansiyel zenginlikleri, sorunları ve po... Devamı »

Malatya Eğitim Raporu..

Malatya Eğitim Raporu Araştırma Raporları serisinin üçüncüsü Malatya Eğitim Raporu oldu...... Devamı »

Malatya PlatFormu " Vizyon 2023"..

Malatya PlatFormu  " Vizyon 2023" Malatya’da yetkililer, siyasiler ve sivil toplum kuruluşları, oda temsilcileri "2023 Malatya vizyonu... Devamı »

İlçe Çalıştayları Devam Ediyor..

İlçe Çalıştayları Devam Ediyor BİLSAM geçen yıl kamuoyuna açıklamasını yaptığı ilçe çalıştaylarını sürdürüyor...... Devamı »

İlçe Çalıştayları Başladı ..

İlçe Çalıştayları Başladı İlçe Çalıştaylarının ilki Arapgir’de yapıldı...... Devamı »

4 Yıllık Stratejik Plan..

4 Yıllık Stratejik Plan BİLSAM 5-6 Temmuz tarihlerinde üçüncü 4 yıllık strateji çalıştayını gerçekleştirdi. Malatya Bilim Kolejinde ge... Devamı »

BİLSAM’dan Paydaş Analiz Toplantısı..

BİLSAM’dan Paydaş Analiz Toplantısı BİLSAM önümüzdeki günlerde yapacağı üçüncü 4 Yıllık Stratejik Planlama öncesi Paydaş Analizi gerçekleştirdi. ... Devamı »

Malatya Sağlık Raporu Çalıştayları Başladı..

Malatya Sağlık Raporu Çalıştayları Başladı İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi, BİLSAM ve Fırat Kalkınma Ajansı ortak çalışması ile yürütülen “Malatya... Devamı »

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2023 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web