Bilsam Logo

Ana Sayfa » Akademisyenler PlatFormu

Akademisyenler PlatFormu | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org
Akademisyenler PlatFormunun bu haftaki konugu Yesilyurt Belediye Baskani Haci Ugur POLAT oldu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Aylik periyotlar halinde bir araya gelen Akademisyenler PlatFormunun bu haftaki konuklari Yesilyurt Belediye Baskani Haci Ugur Polat ve Baskan Yardimcilari oldu. Programa ayrica Konferanslar Dizisi kapsaminda konugumuz olan Prof. Dr. Fazil Hüsnü Erdem ve Arapgir Belediye Baskani Haluk Cömertoglu’da katildi.

 

 

      BILSAM Yönetim Kurulu Baskani Zekeriya Tav BILSAM çalismalarindan kisaca bahsederek, yakin bir zaman sonra ikincisi yapilacak olan Kurtuba Akademi Sosyal Bilimler Ögrenci Sempozyumunun detaylarina deginerek sözü Yesilyurt Belediye Baskani Haci Ugur Polat’a birakti.

 

      Yesilyurt Belediyesinin çalismalarini anlatan Polat,  güçlü ve dinamik bir ekibe sahip olduklarini dile getirerek kadromuzu en iyi sekilde olusturarak insanlarimiza daha faydali olabilmek için var gücümüzle çalistik ve çalismaya devam edecegiz dedi. Ayrica çalismalarimizi yaparken akademisyenlerle görüsmeler yapildigini ve Yesilyurt’un daha iyi hizmetler alabilmesi için bu görüsmelerin devam edecegini söyledi. Yine bu kapsamda dernek ve vakiflarla da istisare halinde olacagini belirtti.

 

      Yaklasik olarak iki buçuk saat süren soru-cevap ve hasbihalle son buldu.

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 5.01.2015

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web