Bilsam Logo

Ana Sayfa » BILSAM Bulusuyor...

BILSAM Bulusuyor... | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org
BILSAM Bulusuyor...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aylik periyotlarla gerçeklestirilen BILSAM Bulusuyor Programlarimizin altincisi bu hafta sonu isadami üyelerimizden Sayin Basri Yasar’in sofra sahipliginde BILSAM’da gerçeklestirildi.

 

Yogun bir katilimla gerçeklestirilen program BILSAM Üye Koordinasyon Birimi Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Metin Benli’nin açilis konusmasiyla basladi. Benli, ilgili projeden ve BILSAM’in diger çalismalarindan bahsetti, ayrica bu projenin yil boyunca devam edecegini bildirdi.

 

Ayrica üye ve konuklarin söz alarak düsüncelerini paylastigi programa Basbakan Basdanismanlarindan Necdet Subasi, Ilimizin kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, yine ilimizin bürokrasideki önemli temsilcilerinden Zeki Ertürk ile çok sayida isadami, egitimci, akademisyen, kamu görevlisi ve gençler katildi. Yaklasik iki saat süren programda söz alan birçok katilimci gündeme dair görüs ve düsüncelerini dile getirdiler. Program sonunda yapilan açiklamada BILSAM üyelerinin periyodik araliklarla bir araya getirilmesini amaçlayan etkinligin bir sonraki bulusmasinin Kasim ayinda gerçeklestirilecegi bildirildi.

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 15.10.2017

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web