Bilsam Logo

Ana Sayfa » BİLSAM Buluşuyor...

BİLSAM Buluşuyor... | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
BİLSAM Buluşuyor...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aylık periyotlarla gerçekleştirilen BİLSAM Buluşuyor Programlarımızın altıncısı bu hafta sonu işadamı üyelerimizden Sayın Basri Yaşar’ın sofra sahipliğinde BİLSAM’da gerçekleştirildi.

 

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen program BİLSAM Üye Koordinasyon Birimi Sorumlusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Metin Benli’nin açılış konuşmasıyla başladı. Benli, ilgili projeden ve BİLSAM’ın diğer çalışmalarından bahsetti, ayrıca bu projenin yıl boyunca devam edeceğini bildirdi.

 

Ayrıca üye ve konukların söz alarak düşüncelerini paylaştığı programa Başbakan Başdanışmanlarından Necdet Subaşı, İlimizin kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, yine ilimizin bürokrasideki önemli temsilcilerinden Zeki Ertürk ile çok sayıda işadamı, eğitimci, akademisyen, kamu görevlisi ve gençler katıldı. Yaklaşık iki saat süren programda söz alan birçok katılımcı gündeme dair görüş ve düşüncelerini dile getirdiler. Program sonunda yapılan açıklamada BİLSAM üyelerinin periyodik aralıklarla bir araya getirilmesini amaçlayan etkinliğin bir sonraki buluşmasının Kasım ayında gerçekleştirileceği bildirildi.

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 15.10.2017

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2022 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web