Bilsam Logo

Ana Sayfa » VIII. Uluslararasi Kongre

VIII. Uluslararasi Kongre | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org
VIII. Uluslararasi Kongre (Toplum, Siyaset ve Ekonomi)...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VIII. ULUSLARARASI KONGRE
TOPLUM, SIYASET VE EKONOMI
12-13 Ekim2019
MALATYA

 

Bu yil sekizincisi düzenlenen ve BILSAM - Egitim Bir-Sen Malatya Subesi ortakligiyla gerçeklestirilecek olan uluslararasi kongremizin amaci; toplum, siyaset ve ekonomi iliskilerine nitelikli ve derinlemesine bir bakis gelistirmek ve ilgili alanlardaki farkli bakis açilarinin gündeme tasinmasini saglamaktir.

 

Düzenlenecek bu kongre, Türkiye’de ve dünyada siyaset, toplum ve ekonomi arasindaki iliskileri akademik bir bakis açisiyla ele alan bütün katilimcilara açiktir. Bilim kurulunca degerlendirilip onaylandiktan sonra kongrede sunulacak olan bildirilerin tam metinleri ISBN numarasina sahip bildiri kitabi olarak yayinlanacaktir. Ayrica kongre için BIREY VE TOPLUM DERGISI ÖZEL SAYISI çikarilacak ve derginin yayin sürecinden geçen çalismalar özel sayida makale olarak yayinlanacaktir. Bir diger seçenek de isteyen arastirmacilarin çalismalari BILSAM tarafindan kitap bölümü olarak yayinlanabilecektir.

 

Kongre kayit ücreti 300 TL’dir. Kayit için Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi Dernegi Türkiye Finans Katilim Bankasi Malatya Subesi TR61 0020 6000 4700 8652 4500 01 hesabina yatirilan ücretlere ait dekontlar bilsamkongre@gmail.com mail adresine gönderilecektir. (Bir kayit ücreti ile yalnizca bir bildiri sunulabilir, fazladan sunulacak her bildiri için 150 TL kayit ücreti alinacaktir. Kongre ücreti; kongre çantasi, öglen yemekleri, isimlik, kalem, katilim belgesini kapsamaktadir)

 

Detaylar için: www.bilsam.org/kongre19 'a bakabilirsiniz.

 

 

 

Eklenme Tarihi : 11.05.2019

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web