Bilsam Logo

Ana Sayfa » IX. Olagan Genel Kurul

IX. Olagan Genel Kurul | Bilgi Yolu Egitim Kültür ve Sosyal Arastirmalar Merkezi | Bilsam.Org
BILSAM IX Olagan Genel Kurulu gerçeklesti..


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BILSAM IX Olagan Genel Kurulu

 

BILSAM, IX. Olagan Genel Kurulunu gerçeklestirdi. 19 Eylül Pazar günü saat 18.00’da BILSAM Konferans Salonunda gerçeklestirilen genel kurulda açilis ve selamlama konusmalarindan sonra divan kurulu seçimi yapildi. Yapilan seçimde divan kurulu baskanligina Sn.Bayram Temel Asici, baskan yardimciligina Sn. Yasar BULGURLU , divan kurulu üyeliklerine ise Sn.Mikail ÖZBAKIR ve Sn.Recep ÖREK seçildiler.

 

Yönetim Kurulu Baskani Necip KATI kurul gündem maddelerinin görüsülmesinden önce yaptigi açilis konusmasinda;                       

  Çok degerli hazirun öncelikle hepinize 9. Olagan Genel kurulumuza katildiginiz için tesekkür eder, saygilar sunarim. Pandemi döneminin baslamasi ile birlikte sivil toplum kurulusu olarak söyleyecek sözümüz var diyerek farkli platFormlarda ve dijital ortamlarda programlarimiza devam ettik. Beraber sorumluluk aldigimiz yönetim kurulu arkadaslarimizla birlikte BILSAM’in hedef aldigi misyonu gerçeklestirmesinde el birligiyle katki yapmaya çalistik ve görev süremizin dolmasi nedeniyle bugünden itibaren sorumlulugu yeni bir grup arkadasimiza devrettik. BILSAM’la ilgili sorumlulugumuz ve katkilarimiz bir üye ve gönüllü olarak bundan sonrada devam edecektir. Yeni seçilen yönetime basarilar diliyor, siz degerli konuklarimiza saygi ile selamliyorum.

 

 

Divan kurulunun yönetiminde devam eden genel kurul, yönetim ve denetim kurullarinin faaliyet raporlarinin sunumuyla devam etti. Bu sunumlardan sonra yönetim ve denetim kurullari asil ve yedek üyelerinin seçimi yapildi. Yapilan seçimde asagidaki isimler önümüzdeki 2 yil boyunca BILSAM’in yönetim ve denetim kurullarinin asil ve yedek üyeleri olarak belirlendiler.

 

 

Asil Üyeler    

Ömer Faruk Kali (Doktor)

Ilhan Geçit (Akademisyen)

A. Muttalip Sahinaslan (Akademisyen)

Isil Arpaci (Akademisyen)

Hatice Dogruyol (Egitimci)   

Kemal Aslan (Egitimci)

Haluk Cömertogl (Yerel Yönetimci)

Mikail Özkaya ( Ekonomist)

M. Akif Yasar (Is Insani)

         

 Yedek Üyeler

Ersin Basaran (Egitimci)

Zeynep Dogruyol (Egitimci )

Osman Agir (Akademisyen)

Ramazan Koç ( Egitimci)

Ömer Ipek (Sosyal Girisimci)

Abdullah Keskin (Teknik Eleman)

Betül Cömertoglu ( Psikolog)

Hatice Aksüt (Ögrenci)

Aysegül Özbek (Egitimci)

 

Denetim Kurulu

Asil Üyeler

Ramazan Yakici (Yeminli Mali Müsavir)

Zehra Yumna Yildiz (Is Insani)

Metin Benli (Egitim Yöneticisi)

Yedek Üyeler

Ayse Akinci (Egitimci)

Enes Yildirim (TV Programcisi)

Seher Omaç (Egitimci)

 

Yeni yönetim adina söz alan Dr. Ömer Faruk KALI, üyeleri ve misafirleri selamlayarak. sözlerine söyle devam etti:

 

 “Genel kurulumuzun bize verdigi bu görevi layikiyla yerine getirebilmek için yapacagimiz çalismalarin simdiden heyecanini yasiyoruz. Çok önemli potansiyele sahip BILSAM gibi bir kurulusun sorumlulugunu üstlendik, bu agir sorumlulugu elimizden geleni yapacagiz. Bizden önceki arkadaslarimizin yaptiklarina bakip, verdikleri emegi düsünüp çok daha fazlasini yapmaya çalisacagiz. Hep hayranlikla izledigim bir kurumun sorumlulugunu alan ekibin içinde olmak bizim için onur ve gurur kaynagidir. Bu yolda bize inan ve teveccüh gösteren tüm üyelerimize sahsima ve arkadaslarim adina tesekkür ederim. Hepinize en kalbi duygularla selamliyor ve saygilar sunuyorum. Tesekkürler.”

Son olarak üye ve misafirlerin duygu ve düsüncelerini dile getirdigi genel kurul, iyi dilek ve temennilerin bildirilmesiyle son buldu.


 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 21.09.2021

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2024 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web