Bilsam Logo

Ana Sayfa » IX. Olağan Genel Kurul

IX. Olağan Genel Kurul | Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi | Bilsam.Org
BİLSAM IX Olağan Genel Kurulu gerçekleşti..


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİLSAM IX Olağan Genel Kurulu

 

BİLSAM, IX. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. 19 Eylül Pazar günü saat 18.00’da BİLSAM Konferans Salonunda gerçekleştirilen genel kurulda açılış ve selamlama konuşmalarından sonra divan kurulu seçimi yapıldı. Yapılan seçimde divan kurulu başkanlığına Sn.Bayram Temel Aşıcı, başkan yardımcılığına Sn. Yaşar BULGURLU , divan kurulu üyeliklerine ise Sn.Mikail ÖZBAKIR ve Sn.Recep ÖREK seçildiler.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Necip KATI kurul gündem maddelerinin görüşülmesinden önce yaptığı açılış konuşmasında;                       

  Çok değerli hazirun öncelikle hepinize 9. Olağan Genel kurulumuza katıldığınız için teşekkür eder, saygılar sunarım. Pandemi döneminin başlaması ile birlikte sivil toplum kuruluşu olarak söyleyecek sözümüz var diyerek farklı platFormlarda ve dijital ortamlarda programlarımıza devam ettik. Beraber sorumluluk aldığımız yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte BİLSAM’ın hedef aldığı misyonu gerçekleştirmesinde el birliğiyle katkı yapmaya çalıştık ve görev süremizin dolması nedeniyle bugünden itibaren sorumluluğu yeni bir grup arkadaşımıza devrettik. BİLSAM’la ilgili sorumluluğumuz ve katkılarımız bir üye ve gönüllü olarak bundan sonrada devam edecektir. Yeni seçilen yönetime başarılar diliyor, siz değerli konuklarımıza saygı ile selamlıyorum.

 

 

Divan kurulunun yönetiminde devam eden genel kurul, yönetim ve denetim kurullarının faaliyet raporlarının sunumuyla devam etti. Bu sunumlardan sonra yönetim ve denetim kurulları asıl ve yedek üyelerinin seçimi yapıldı. Yapılan seçimde aşağıdaki isimler önümüzdeki 2 yıl boyunca BİLSAM’ın yönetim ve denetim kurullarının asıl ve yedek üyeleri olarak belirlendiler.

 

 

Asıl Üyeler    

Ömer Faruk Kalı (Doktor)

İlhan Geçit (Akademisyen)

A. Muttalip Şahinaslan (Akademisyen)

Işıl Arpacı (Akademisyen)

Hatice Doğruyol (Eğitimci)   

Kemal Aslan (Eğitimci)

Haluk Cömertoğl (Yerel Yönetimci)

Mikail Özkaya ( Ekonomist)

M. Akif Yaşar (İş İnsanı)

         

 Yedek Üyeler

Ersin Başaran (Eğitimci)

Zeynep Doğruyol (Eğitimci )

Osman Ağır (Akademisyen)

Ramazan Koç ( Eğitimci)

Ömer İpek (Sosyal Girişimci)

Abdullah Keskin (Teknik Eleman)

Betül Cömertoğlu ( Psikolog)

Hatice Aksüt (Öğrenci)

Ayşegül Özbek (Eğitimci)

 

Denetim Kurulu

Asıl Üyeler

Ramazan Yakıcı (Yeminli Mali Müşavir)

Zehra Yumna Yıldız (İş İnsanı)

Metin Benli (Eğitim Yöneticisi)

Yedek Üyeler

Ayşe Akıncı (Eğitimci)

Enes Yıldırım (TV Programcısı)

Seher Omaç (Eğitimci)

 

Yeni yönetim adına söz alan Dr. Ömer Faruk KALI, üyeleri ve misafirleri selamlayarak. sözlerine şöyle devam etti:

 

 “Genel kurulumuzun bize verdiği bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için yapacağımız çalışmaların şimdiden heyecanını yaşıyoruz. Çok önemli potansiyele sahip BİLSAM gibi bir kuruluşun sorumluluğunu üstlendik, bu ağır sorumluluğu elimizden geleni yapacağız. Bizden önceki arkadaşlarımızın yaptıklarına bakıp, verdikleri emeği düşünüp çok daha fazlasını yapmaya çalışacağız. Hep hayranlıkla izlediğim bir kurumun sorumluluğunu alan ekibin içinde olmak bizim için onur ve gurur kaynağıdır. Bu yolda bize inan ve teveccüh gösteren tüm üyelerimize şahsıma ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Hepinize en kalbi duygularla selamlıyor ve saygılar sunuyorum. Teşekkürler.”

Son olarak üye ve misafirlerin duygu ve düşüncelerini dile getirdiği genel kurul, iyi dilek ve temennilerin bildirilmesiyle son buldu.


 

 

 

 

Eklenme Tarihi : 21.09.2021

E-Posta Listesi

Günün SÖZÜ

 
Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi
© 2009-2023 - Tüm Hakları Saklıdır. Bilsam.Org | Sistem:UmutDenizi Web